konaklama

Fethiye Konaklama

Fethiye’de konaklama için bir çok alternatifiniz mevcuttur. Otel, Tatil köyü, Apart veya pansiyonlar gibi yüzlerce konaklama tesisi mevcuttur.
Fethiye’de hizmet veren otelleri listeleyen bir web sitesi zaten. Fethiye’miz için ücretsiz olarak hizmet verdiği için burada otel isimlerini sıralamak istemiyorum.

İlgili sitenin amacı sadece Fethiye otelleri hakkında bilgiler vermek olup ve gayet de başarılı bir şekilde yayın yapmaktadır.

Fethiye’de konaklama yapmak için çok çeşitli imkanlarınız mevcut. Örneğin bir Ölüdeniz aşığı iseniz Ovacık, Hisarönü ve Ölüdeniz merkezinde bulunan otelleri tercih edebilirsiniz.

Çalış tarafı sizin daha çok dikkatinizi çekmişse, burada bulunan yüzlerce otellerden faydalanabilirsiniz.

Sessiz gözden uzak olsun diyenler içinde bir çok butik otel mevcuttur.

Bir kaç yıl öncesine kadar Fethiye’de 5 yıldızlı tatil köyü vb tesislerin çok fazla olduğu söylenemezdi. Daha çok küçük yarım pansiyon mantığıyla hizmet veren oteller mevcuttu fakat son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen Fethiye, artık onlarca her şey dahil hizmet veren tatil köylerine kavuşmuştur.

Fethiye şehir merkezinde de değişik imkanlar sunmakta. Ben şehir merkezinde olmak istiyorum derseniz sizler içinde çok değişik alternatifler mevcuttur.

Kayaköy tarafını tercih edecek siz tatilciler için de Kayaköy’de 5 yıldızlı tatil köyü olmasa da güzel oteller mevcuttur. Genelde tarih severler burayı tercih etmektedirler.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]